تقویت زبان آلمانی به کمک فیلم و سریال

چرا آلمانی را با استفاده از فیلم ها یاد بگیرید؟

این واقعا ساده است. در اینجا ۳ دلیل وجود دارد:

• فیلم ها سرگرم کننده وجذاب هستند. شما می توانید آنها را برای زمانی که شما فقط بیش از حد خسته برای انجام هر کاری هستید رزرو کنید (به عنوان مثال صحبت باهم زبان خود و یا انجام فلش کارت ها). مثل اینکه ساده ترین تمرینات را تا آخر می گذرانید، زمانی که انرژی کمتری دارید.

• فیلم ها نیز تمایل به استفاده از زبان مکالمه طبیعی آلمانی دارند.

• همچنین فیلم ها یک روش فوق العاده برای دسترسی به زبان های فرهنگی هستند. صحبت کردن در مورد یک فیلم محبوب، راهی عالی برای برقراری ارتباط با دوستان آلمانی است. فقط در مورد مکالمات انگلیسی صحبت کنید که نمیتوانید در آن شرکت کنید اگر شما هیچ انگلیسی معروف را نمی شناسید.

بنابراین در حال حاضر کتاب های Hochdeutsch را رها کنید و یکی از فیلم های آلمانی زیر را شروع کنید! آنها مطمئن هستند و متوجه خواهید شد، چقدر جذاب هستند.

نکاتی درباره یادگیری آلمانی از طریق فیلم

برای یادگیری آلمانی به طور موثر، تماشای فیلم ها کافی نیستید و انتظار می رود که واژگان را حفظ کنید. شما باید آنها را به طور فعال تماشا کنید و حفظ واژگان جدید را دنبال کنید. اگر شما یک کلمه ناآشنا را می شنوید، باید آن را بنویسید و آن را در یک فرهنگ لغت خوب نگاه کنید. به طور منظم آنها را مرور کرده و با دوستان آلمانی خود آنها را استفاده کنید.
اینها همه وقت و انرژی می گیرد و زمانی که با کلمات ناشناخته مواجه می شوید سختی زیادی وجود دارد. شما باید صدا را شناسایی کنید و آنها را در فرهنگ لغت خود مشاهده کنید.

۱-فیلم Lola Run -Lola rennt- سال ۱۹۹۸

ادامه تقویت زبان آلمانی به کمک فیلم و سریال

/ 0 نظر / 65 بازدید